Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaŁeba gospodarzem ważnej debaty o przyszłości energetycznej Pomorza
Miasto Łeba - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Łeba gospodarzem ważnej debaty o przyszłości energetycznej Pomorza

Łeba stała się dziś miejscem ważnej debaty dotyczącej przyszłości energetycznej Pomorza. W Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego odbyło się spotkanie parlamentarzystów, przedstawicieli rządu, samorządowców i przedsiębiorców poświęcone m.in. morskiej energetyce wiatrowej, energetyce jądrowej oraz transformacji energetycznej regionu.


Podczas debaty głos zabrała również Agnieszka Derba - Burmistrz Miasta Łeby , podkreślając znaczenie wsparcia dla lokalnych społeczności oraz konieczność ochrony wyjątkowego krajobrazu naszego wybrzeża.


Pełen tekst - relacja z wydarzenia znajduje się na miejskiej stronie internetowej:

https://leba.eu/pl/leba-gospodarzem-waznej-debaty-o-przyszlosci-energetycznej-pomorza-2026-05/

Co o tym myślisz?

2 odpowiedzi

Galeria

  • IMG_20260525_092826.jpg
  • IMG_3232.JPG
  • IMG_3187.JPG
  • IMG_3289.JPG
  • IMG_3295.JPG
  • IMG_20260525_095831.jpg
  • IMG_3182.JPG
  • IMG_3263.JPG
  • IMG_3259.JPG