Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaŁeba wyróżniona w Warszawie! 🏆
Miasto Łeba - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Łeba wyróżniona w Warszawie! 🏆

Podczas uroczystej konferencji z okazji 25-lecia działalności firmy Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A. oraz 20-lecia kampanii edukacyjnej Dzień bez Śmiecenia , Gmina Miejska Łeba odebrała nagrodę w wysokości 30 000 PLN za zwycięstwo w konkursie grantowym „Liderzy Dnia Bez Śmiecenia”. ♻


Łeba została wyróżniona za projekt „Zero Pomyłek – intuicyjny system segregacji odpadów dla seniorów”. Nagrodę w imieniu Burmistrza Miasta Łeby odebrała Pani Magdalena Bojarczuk – Sekretarz Miasta.

Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie. Łeba stara się przywiązywać szczególną uwagę zarówno do właściwej segregacji odpadów, jak i dbałości o estetykę oraz porządek w przestrzeni miejskiej. To dla nas ważny kierunek działań i motywacja do dalszej pracy. 🙏

Co o tym myślisz?

3 odpowiedzi

Galeria

  • KonkursLiderzy_1.jpg
  • KonkursLiderzy_2.jpg
  • KonkursLiderzy_3.jpg
  • KonkursLiderzy_4.jpg